آدرس: اراک، سردشت، سمت راست، میدان بسیج، جنب بلوار دانشگاه علوم پزشکی، ساختمان عبدی تلفن: 34173491-086
پیام هفته راهنما
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 ساعت 16:55 | نوشته شده به دست میلاد عیدی | ( نظرات )

بسم الله الرحمن الرحیمچشمان باز را ببندید و دریچه های قلب را باز نمایید؛ آنگاه خواهید دید که قدمهایتان به سویی می روند که روزی از آن راه به زمین آمده اید؛  پس خوب گوش کنید تا صداها را بشنوید و در اعماق وجودتان به فراسو راه یابید .


و اما ای عزیز؛


 آیا دانایان با نادانان با هم برابر هستند؟ آیا کسانیکه خدمت می کنند با کسانیکه خیانت می کنند با هم برابرند؟ حتماً خواهید گفت خیر! با هم برابر نیستند، زیرا این کلام خداوند است و کلام خداوند و وعده او دروغ نیست و اگر شما هم بر این باور باشید، حتماً می‌دانید که پیامبران الهی بزرگترین راهنمایان بشر بوده و هستند که با انگشت اشاره، صراط مستقیم و یا مسیر بهروزی زندگی را به ما نشان می دادند و می دهند .


پس اگر این مطلب را بدانیم، بایستی برای جایگاه راهنمایی، ارزش بسیار بالایی قائل شویم؛ هر چند ما در مقابل آنها مثل قطره و اقیانوس می باشیم. بنابراین، ما طبق پیمانی که بسته‌ایم از مسیر تعیین شده که پیمان راه مستقیم است خارج نمی‌شویم و می‌دانیم که سقوط از وادی خدمت به وادی خیانت کاریست هم سخت و هم سهل.

در خاتمه امیدوارم، خداوند همیشه یار و یاور تمامی کمک راهنمایان و راهنمایان کنگره 60 باشد .

و اما شما ای رهجویان عزیز ؛ که ممکن است بعضی از شما اکنون راهنما هم باشید، بایستی بدانید که تشکر کردن از مخلوق، همانند آنست که از خالق تشکر کنید؛ پس بر شما واجب است که در این هفته در حد توان خود از راهنمایان خودتان تجلیل و قدردانی کنید و همین طور بر راهنمایان واجب است که درس همیاری و شکرگزاری را به شاگردان خود بیاموزند و آنها را در کمک و مساعدت به دیگران یاری فرمایند .

 


با احترام بنیان کنگره 60    
 نهم اردیبهشت 1395      


 

دریافت فایل پیام با کیفیت بالا (A4 - jpg - 1.1mb)

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا17 شنبه 11 اردیبهشت 1395 12:52
.
یک عمل درست بهتر از هزار نصیحت است
شماها با عملتان راه درست زندگی کردن رو به ما آ موزش دادید.
هفته راهنما را به تمامی راهنماهای عزیز راهنمای خوبم سرکار خانم معصومه و راهنمای مسافرم جناب اقای میرزایی تبریک گقته و از خداوند براتون سربلندی و سرافرازی آرزو مندم
همسفر طاهری شنبه 11 اردیبهشت 1395 05:00
خدا رو شکر که اینقدر خوب شکر گزاری رو توی کنگره یاد گرفتیم،خدا رو شکر که تقدیر ما زندگی در این جمع فهیم شد،شکر که هرگز کسانی که عاشقانه برای این شعبه زحمت کشیدن و میکشن بیاد داریم ،آقای حکیمی ،خانم فراهانی آقای هنر بخش و آقای عابدی حق نگهدارتون
عزیزانی که هنوز افتخار دارید شال نارنجی به گردن داشته باشید خدا قوت و توفیقتون روز افزون
همسفر طاهری شنبه 11 اردیبهشت 1395 04:54
سلام و درود خداوند بر انسانی نیک سرشت که انسانی زیست و انسانی زیستن را به همه ی ما گم کرده راهان نشان داد ،درود بر مهندس دژاکام و خانواده بزرگشان ،بر انسانهایی که راه ایشان را پیشه ی خود کرده اند، خدا قوت انگشتان اشاره ی خداوند روی زمین
هادی جمعه 10 اردیبهشت 1395 21:34
با سلام و احترام به حضور مبارک تمامی راهنمایان کنگره 60.این هفته عزیز رو به تمامی عزیزانی که در این جایگاه والا خدمت میکنند مخصوصا به استاد گرانقدرمان جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان وراهنمای عزیزم آقای محمود شرفی و جناب آقای علی خدامی تبریک وتهنیت وتبریک ویژه خدمت استاد گرانقدرم جناب آقای حکیمی که بسیار ازو آموختم.برای همه عزیزان آرزوی بهترینها را دارم.
علی صالحی پنجشنبه 9 اردیبهشت 1395 13:08
با سلام و ادب و احترام خدمت تمامی راهنمایان و خدمت گزاران کنگره 60 این هفته را به تمامی عزیزان کمک راهنما تبریک و تهنیت عرض میکنم و آرزوی بهترین ها را برای این عزیزان دارم
همسفرژاله پنجشنبه 9 اردیبهشت 1395 00:58
انسان مقام انسانی خود رادر جایی جا گذاشته است!ولی خود بر این موضوع آگاه نیست وشما به زیبایی به این مهم دست یافته اید...
هفته راهنما را به بزرگ راهنمای کنگره جناب آقای مهندس وخانواده ی محترمشون وهمینطور به کلیه ی راهنماهای خوب شعبمون بالاخص راهنمای خوب خودم خانم مهری تبریک عرض می کنم.
همسفر سارا چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 23:56
راهنمای عزیزم:مانند آموزگاری مهربان به من یاد دادی که چگونه پرواز کنم و اوج بگیرم و با گذشتن از وادی محبت خود را به معبود خویش برسانم. خورشید نگاهت گرمابخش وجود من و کلبه سرد یأس و ناامیدی و ارمغان شادی و شور و عشق و محبت است.
کلام روح‌بخش و دل نشین تو همچون موسیقی دلنوازی است که بر گوش جان می‌نشیند و آهنگ زندگی را به شور در می‌آورد. صدای فرشته گونه‌ات، غول‌های نادانی و جهالت را از کوچه‌های جانم می تاراند.
با سلام و عرض تبریک هفته راهنما خدمت بزرگ راهنمای کنگره جناب آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان و تمامی راهنماهای عزیز کنگره 60 به ویژه راهنمای مهربان و عزیزم خانم خوشدل و راهنمای بزرگوار مسافرم جناب آقای رضا میرزایی، امیدوارم زیر سایه خداوند همواره سالم،سربلند و پیروز باشید
همسفر صبا چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 20:56
با عرض سلام و تبریک هفته ی راهنما به جناب مهندس و خانواده ی محترمشون و یه تبریک ویژه خدمت راهنمای عزیزم و دیگر کمک راهنمایان محترم شعبمون.به امید سلامتی و موفقیت روز افزون این عزیزان
مسافر اصغر چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 20:17
هفته راهنما را به خانواده بزرگ کنگره60 تبریک میگویم در راس به استاد راهنما جناب مهندس دژاکام و ایجنت محترم شعبه جناب آقای حکیمی و کمک راهنمایان گروه مسافران و گروه همسفران و به راهنما های گرامی خودم آقای میرزایی و آقای خادمی تبریک میگویم پایدار باشید.
حمید وحیدیان چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 14:01
سلام و عرض ارادت خدمت کلیه راهنماهای کنگره60 بخصوص آقای رحمان کریمی راهنمای خودم که من این حال خوش را از زحمات و آموزشهای ایشان دارم
امیدوارم هرکجا که هستند سالم و سرافراز و پایدار باشند
همسفر مهری چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 09:37
با سلام و تبریک به بزرگ راهنمای کنگره جناب اقای مهندس و خانواده محترمشون و همینطور بنیانگذاران شعبه اراک سرکار خانم فرنوش فراهانی و آقای هنربخش که ریشه و اصالت شعبه ی ما در وجود انهاست امیدوارم هرجا هستند سالم و سربلند باشند و تبریک به تمااام کمک راهنماهایی که جاشون بین ما سبزه و همیشه در قلبمون هستند .. خانم زیبنده خانم ریحانه و خانم فاطمه عزیز همینطور آقای پناهنده و آقا رحمان .
و باز هم تبریک به بلند همتانی که شال خوشرنگ نارنجی دور گردشونه و مسئولیت بزرگ انسانی روی شونه هاشون و راه این عزیزان رو در شعبه ی اراک ادامه میدن، امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید.
مسافر صابر چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 08:57
با سلام . راهنمایان گرامی ، با همه بلندی مقامتان و کوتاهی مرتبه مان در برابر شما ، قدردان زحمات همیشگی تان هستیم . و دعا می کنیم آنچه را که ما از جبرانش عاجزیم و در ظرف مکان و زمان نمی گنجد ، قادر مطلق در هردو جهان برایتان جبران نماید . هفته راهنما را به همه راهنماهای ایثارگر خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک عرض میکنم .
مسافر مصطفی امینی چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 07:46
هفته راهنما رو به کلیه راهنمای عزیز تبریک عرض میکنم وبرای همه این زحمت کشان دوست داشتنی ارزوی بهترین ها رو دارم.واز همین جا دست راهنمای بسیار خوب خودمو میبوسم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic