آدرس: اراک، سردشت، سمت راست، میدان بسیج، جنب بلوار دانشگاه علوم پزشکی، ساختمان عبدی تلفن: 34173491-086

گاهی خدا میخواهد با دست من دست دیگر بندگانش را بگیرد پس وقتی دستی را به یاری می گیریم 

بدانیم که دست دیگرمان در دست خداوند است.


1.لطفا به رسم کنگره ۶۰ خود را معرفی نمایید؟
سلام دوستان اصغر هستم یک مسافر اخرین آنتی ایکس مصرف شیره ،روش درمان دی اس تی داروی درمان شربت OT ،مدت ۱۰ ماه و بیست و سه روز با کمک راهنمایی آقای مهدی سفر کردم مدت رهایی۱۷روز
سلام دوستان عباس هستم یک مسافر آنتی ایکس مصرفی شیره با ۱۰ سال تخریب وارد کنگره ۶۰ شدم روش درمان DST،داروی درمان شربت  OT،مدت ۱۰ماه و ۱۱روز سفر میکنم به کمک راهنمایی آقای هادی و آقای محمد, مصرف فعلیbid0.3 ورزش در کنگره پیاده روی.
2.لطفا نحوه ی اشنایی خود را با کنگره ی ۶۰ بیان نمایید؟
مسافر اصغر : حدود ۱۱سال پیش توسط آقای کاشی که رهجوی اقای مهندس بود با کنگره آشنا شدم.

مسافر عباس : در یک محیط کاری یکی از دوستان به نام امیر حسین با کنگره ۶۰ آشنا شدند و بعد از مدتی از سفر خود کنگره ۶۰ را به من هم معرفی کردند.

3.در طول سفر اول خود تمایل به انجام چه خدمت هایی داشتین و چه شد که خدمت مالی را انتخاب کردین؟

مسافر اصغر : من از اوایل سفر دوست داشتم که وارد لژیون سردار بشوم و با راهنمایی راهنمای خوبم در بدو سفر دوم وارد لژیون سردار شدم
مسافر عباس: در حال حاضر که با من مصاحبه می کنید در سفر اول هستم و طبق قانون کنگره باید به درمان برسم تا در سفر دوم جایگاه خدمتی تجربه کنم ولی به نظر من انرژی هایی که در محیط کنگره وجود دارد اگر مسافر سفر خوبی انجام دهد باعث میشود این انرژی ها را دریافت کند و طبق قانون انرژی پتانسیل وقتی فعل و انفعالاتی در من اتفاق می افتد باید به انرژی جنبشی تبدیل کنم به همین دلیل تنها جایگاه خدمتی که می توانستم وارد شوم لژیون سردار بود که از ماه دوم سفر این حس در من به وجود آمد ولی طبق قانون کنگره باید ۶ ماه از سفر من می گذشت که دقیقا بعد از ۶ ماه وارد جایگاه خدمتی لژیون سردار شدم.

4.آیا جایگاه های خدمتی متفاوت هستند و این تفاوت از چیست؟
مسافر اصغر : تمامی جایگاه های خدمتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و هر کس با توجه به توانایی و قدرتی که دارد بایستی خدمت کند.
مسافر عباس:جایگاه خدمتی خیلی مهم نیست در آغاز سفر با جارو زدن و شستن سرویس ها شروع میشود.بهترین حالت خدمت کردن درست خدمت کردن می باشد.نباید باعث آزار و اذیت دیگران شویم درکنگره با هر خدمتی که انجام می دهیم انرژی و آموزش می گیریم که به مرور زمان باعث میشود جایگاه خدمتی بالاتر را طلب کنیم هم چنین آموزش هایی که در جایگاه های مختلف کسب میکنیم باید به دیگران انتقال دهیم.

5.حضور در لژیون سردار چه انگیزه ای به شما داد و چه تاثیری در شما گذاشت؟
مسافر اصغر: من حدودا ۲ماه از سفرم گذشته بود که که حس کردم توان حضور در لژیون سردار را دارم  ولی آقای مهدی گفتند روز رهایی وارد لژیون سردا شو  و این انگیزه ای شد که من سفر خوب و بدون مشکلی داشته باشم و خدارو شکر طی سفر اول یک جلسه هم غیبت نداشتم.
مسافر عباس: تا قبل ورود به لژیون سردار به این فکر میکردم که چه عاملی باعث شده است که یک سازمان مردمی بدون هیچ گونه کمکی از سازمان و نهاد دولتی اینگونه قوی به راه خود ادامه دهد؟!وقتی که وارد لژیون سردار شدم و از نزدیک با اهداف و برنامه های کنگره آشنا شدم متوجه اهداف بزرگ لژیون سردار شدم و حس قوی را در من ایجاد کرد تا هرچه در توان دارم جهت تقویت پایه های مالی کنگره انجام دهم.
6.چه موانعی از نظر شما سدی میشود برای انجام خدمت مالی؟
مسافر اصغر: به نظر من هر کسی درک کند که وارد چه جایی شده است و آن قدرتی که در کنگره عشق و محبت جاری است، هیچ سدی برای او به وجود نمی آید و خدا را شکر من بدون هیچ مشکل و مانعی وارد لژیون سردار شدم.

مسافر عباس : از نظر من موانع زیادی برای تمامی خدمت ها وجود دارد ولی در قسمت مالی یکی از مهمترین موانع همان حقه های درون است که ذهن فرد را درگیر میکند و فرد را وارد بازی های فکری می کند که پول هایی که در کنگره جمع میشود در چه راهی خرج و به حساب چه شخصی است؟این وابستگی مالی است که چنین حقه ای را ایجاد میکند و این را هم باید بدانیم که از نظر مالی افرادی توانمند هستند که در این بُعد از زمان فقط نگهبان مال هستند و اموال را به وراث انتقال میدهند و هیچ گونه بخششی در وجود این افراد وجود ندارد.
7.چه توصیه ای برای عزیزانی که میخاهند خدمت مالی انجام دهند دارید؟
مسافر اصغر: وارد شدن به لژیون سردار یک حس و حال توصیف نشدنی به فرد میدهد و افرادی  که میخواهند حال بهتری داشته باشند وارد لژیون سردار بشوند چون وارد شدن به لژیون سردار پول زیادی نمیخواهد بلکه یک عشق و اعتقاد راسخ میخواهد، به قول اقای زرکش ما   انسان ها در کائنات مقدار زیادی پول داریم، فقط باید محبت و عشق و اعتقاد باشد تا بتوانیم  از آن چول خرج کنیم و وارد لزیون سردار بشویم.
مسافر عباس:حس محبت و بخشش در هستی و کائنات در جریان است و از حلقه قبلی به حلقه بعدی انتقال می یابد.اگر ما الگو خود را طبیعت قرار دهیم همواره این حس زیبا به ما القا می شود کافی است دروازه محبت و بخشش را که خداوند در نهاد تمام انسان ها قرار داده است بگشاییم و از الطاف بی کران رحمت الهی برخوردار شویم.ما باید خود تجربه کننده این راه عظیم باشیم تا با تمام وجود آن را لمس کنیم.این را بدانیم که گذشت و خیر خواهی در تمام موجودات هست پس باید آشکارش سازیم
8.آیا موقع واریزوجه بااحساس منفی مواجه شدید ؟
مسافراصغر:خیر ، با آموزش های راهنمای عزیزم و اعتقادی که به این کار داشتم دچار این‌حس نشدم.
مسافر عباس : خیر چون حس ورود به لژیون سرداراز۴ ماه قبل از واریز وجه درمن ایجادشده بودولی به علت قوانین مبایستی ازسفراول من ۶ ماه میگذشت .
9.از این که  با برادر خود در یک لزیون هستید چه احساسی دارید؟
مسافر اصغر: زیباترین حسی که دراین چند سال باهم هستیم درلژیون سردارباهم تجربه میکنیم که همان عشق محبت است
مسافر عباس: خداوند را شاکر هستم که یکی دیگر از ارزوهایم براورده شد، من و برادرم هر ارزویی که از بچکی داشتیم با هم براورده شد و هرکاری که کردیم با هم بودیم، چه زمانی که در تاریکی بودیم و چه حالا که در بهشت کنگره ی ۶۰ و لزیون سردار  هستیم .
  لطفا کلام آخر؟؟؟؟
مسافر اصغر: خداوند را شاکرم که وارد کنگره ۶۰ شدم و از اقای مهندس بنیان کنگره تشکر میکنم. از راهنمای خوبم اقای مهدی حسنی و اقایان ولی و امیر حسین هم تشکر میکنم و ارزو میکنم اذن ورود همسفرم به کنگره صادر شود
مسافر عباس: امیدوارم صدای کنگره ۶۰ روزی جهانی شود و همه عزیزان از این نعمت بزرگ بهره مند شوند.تشکر میکنم از بنیان کنگره ۶۰ جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان برای به وجود آوردن این بستر مناسب،کمال تشکر و سپاس دارم بابت تمام زحمات کمک راهنمایان خوبم آقا هادی و آقا محمد .
ممنونم از زحمات ایجنت محترم آقای غفاری و سپاس گزارم از آقای دشتی و آقای طالب بیگی که مشوق اصلی من در راه خدمت مالی بودند.ممنونم از زحمات صادقانه همه خدمت گزاران شعبه پروین اعتصامی وهمچنین شما اقا حامد بابت مصاحبه ای که با اینجانب داشتید.

مصاحبه کننده :مسافر حامد 
تنظیم :مسافر عباس

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دلنوشته، مناسبت ها، گفتگو،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
کیانوش نظافتی پنجشنبه 28 آذر 1398 02:15

زیستن در پرتو بخشش و گذشت و بهره‌گیری از آن در هر روز از زندگی، راهی‌ست برای مهار نیروهای بازدارنده وپرورش عشق و مهربانی.عباس عزیز ورودت رو به لژیون دنوربه شما و راهنمای عزیزمون استاد جافری و برادر لژیونی هامون تبریک میگم .
مهدی حیدری لژیون دوم چهارشنبه 27 آذر 1398 20:17
با عرض سلام و خدا قوت به آقا حامد عزیز و عرض تبریک به اعضای لژیون سردار مخصوصا اصغر آقا و عباس عزیز ، ایشالله جایگاههای بالاتر .
مسافر رضا سه شنبه 26 آذر 1398 06:42
خداقوت به حامد عزیز وبا آرزوی موفقیت برای عباس عزیز واصغر عزیز
مسافر رضا سه شنبه 26 آذر 1398 06:42
خداقوت به حامد عزیز وبا آرزوی موفقیت برای عباس عزیز واصغر عزیز
مسافر رضا سه شنبه 26 آذر 1398 06:42
خداقوت به حامد عزیز وبا آرزوی موفقیت برای عباس عزیز واصغر عزیز
مسافر محمد دوشنبه 25 آذر 1398 21:16
با سلام و سخته نباشید به همه خدمتگزاران کنگره وتشکر وتبریک به دو برادر که الگویی مناسب برای مسافران کنگره میباشند هم سفر خوب وهم خدمت صادقانه به امید جایگاهای خدمتی بعد برای این دو برار عزیز
مسافر اصغر دوشنبه 25 آذر 1398 14:04
با سلام...تشکر از مرزبان سایت اقا علی رضا .عباس آقا واقا حامد که در تهیه این مصاحبه زحمت کشیدن....
مسافر علیرضا نجف آبادی دوشنبه 25 آذر 1398 08:15
خدا قوت به بچه های وبلاگ ، آرزوی موفقیت برای اصغر و عباس عزیز
مسافر امیر دوشنبه 25 آذر 1398 07:45
باسلام سپاس ازتمام خدمت گذاران شعبه وتمام اعضا لژیون سردار
محمد طوفانی دوشنبه 25 آذر 1398 00:34
بسیار ممنون‌ از برادران سرداری بخصوص عباس عزیز که مشوق خیلی از مسافرا برای ورود به لژیون سردار بود امیدوارم سعادت پیوستن و خدمت کردن به لژیون سردار و مجموعه کنگره ۶۰ نصیب این حقیر هم بشود
حمید سعادت یکشنبه 24 آذر 1398 23:23
با سلام تبریک به اصغر و عباس عزیز بسیار عالی بود
رضا خندابی یکشنبه 24 آذر 1398 23:19
با سلام ممنون از حامد عزیز و سپاس و تبریک به آقایان اصغر و عباس عزیز امیدوارم روز به روز بهتر و در جایگاه های بالاتر باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو