آدرس: اراک، سردشت، سمت راست، میدان بسیج، جنب بلوار دانشگاه علوم پزشکی، ساختمان عبدی تلفن: 34173491-086

به نام قدرت مطلق الله

اولین جلسه از دوره چهل و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60،نمایندگی پروین اعتصامی اراک،ویژه مسافران و همسفران با استادی کمک راهنمای محترم مسافراحمد ، نگهبانی مسافر احمد  و دبیری مسافر حمید  با دستور جلسه (( وادی پنجم و تاثیر آن روی من )) و در ادامه تولد سومین سال رهایی کمک راهنمای عزیز مسافر محسن در روز پنجشنبه مورخ 1398/11/03  راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


سخنان استاد:
سلام دوستان احمد هستم یک مسافر؛
خداروشکرمی کنم که دوباره این جایگاه را تجربه می کنم.
دستورجلسه امروزوادی پنجم و همچنین مراسم سه سال رهایی کمک راهنما محترم آقای محسن و همسفر گرامی ایشان را جشن می گیریم.
این روز زیبا را تبریک عرض می کنم خدمت بنیان کنگره۶۰ جناب آقای مهندس دژاکام وخانواده بزرگ کنگره ۶۰ ایجنت محترم وآقای میرزایی راهنما خودم که که جایشان سبز است ومن نیابت از ایشان در جایگاه هستم.
سپاسگزار و قدردان ایشان هستم که آموزش های ایشان زندگی مرا نجات داد و همچنین تبریک حضور استاد هادی راهنمای درمان نیکوتین خودم و تبریک حضور اسیسانت گروه خانواده و راهنمای گروه خانواده سرکار خانم قنبری و همسفر محترم آقای محسن.
در وادی پنجم اشاره به این دارد که جهانهای دیگر به جز این جهانی که ما در آن زندگی می کنیم وجود دارد و لازمه رسیدن به این شناخت اعتقاد و ایمان داشتن به مبدا و معاد و خالقی که این سیستم را هدایت می کند می باشد.
جهان خاکی همچون اقیانوسی است که همه موجودات و مخلوقات و انسانها در آن در حال زیست هستند.و جهانهایی که همان جهان فیزیکی و یا شهر وجودی و پیکره و جسم انسانهاست که هرکدام جهان جداگانه است و هرکسی بنای جهان خودش را با افکار و اندیشه خود می سازد.
کلمه تفکر درتیتر وادی آمده که بمعنی یک حرکت درونی است که البته می تواند حرکت بیرونی هم باشد یعنی ما هم تفکر می کنیم.مثلا خود کنگره یک تفکر است جلسات یک تفکر است لژیون یک تفکر است دی اس تی یک تفکر است وسیستم خلقت یک تفکر است . در واقع تفکر تمام هستی ما را تشکیل می دهد و ماچیزی جز تفکر نیستیم.تمامی گذشته ما از تولد تا الان را تفکر ماتشکیل داده است ود درآینده هم همین طور خواهد بود.
در حقیقت این جهان نیست که کیفیت زندگی ما را تشکیل می دهد بلکه این ما هستیم که از طریق تفکر خود جهان را اینگونه وبه این شکل می بینیم.مادر این جهان هستیم ولی ازاین جهان نیستیم همانطور که مادر جسم هستیم ولی از جسم نیستیم.ماتبدیل به چیزی می شویم که همه روزه به آن می اندیشیم و فکرمی  کنیم خوب و بد و مرزبندی و خط کشی آن مربوط به ذهن ماست.اصلا چیزی بنام خوب و بد وجود ندارد این ذهن و تفکرات ماست که به آنها شکل و جهت می دهد.و آن را بوجود می آورد .همه چیز درکاینات انرژی است حتی خود ما.و انرژی باید جریان یابد تا حداکثر بازدهی و خروجی را داشته باشدوتنهاعامل بازدارنده و مانع ااین روند و جریان وابستگی در انسانها از هر نوعی که باشد همانند قید و بند های گوناگون که باعث سد این جریان می شوند و این انرژی را آلوده و کدر می کند و حرکت این انرژی کند می شود و باعث بوجود آمدن سختی و رنج و مشکلات در انسانها می شود واین انرژی زلال را آلوده می کند.جهان خاکی هم شکل دیگری از انرژی می باشد.
درجهان خاکی حرکت به کندی صورت می گیرد واین قانون به ما کمک می کند که فرصت داشته باشیم تا خواسته هایمان را که غیر معقول و مشکل دارند رابا آموزش بتوانیم اصلاح کنیم.

جهان دیگر جهان خواب است .هرشب که می خوابیم جسم خاکی خود راترک می کنیم ودرزمان بیداری دوباره به جسم خودمان بازگشت می کنیم یک سوم عمر خود را در خواب هستیم در جهان خواب زمان وجود ندارد و می توانیم در گذشته و آینده سفر کنیم ویا با گذشتگان خودمان که در قید حیات نیستن دیدار کنیم ویا کودکی و نوجوانی خود را در خواب ببینیم ودر عالم خواب هرچه نیاز داریم می توانیم خلق کنیم و بجز ما کس دیگری در خواب ما وجود ندارد آنها ساخته وپرداخته ذهن و تفکرات ما هستند.اگر غیر از این بود شخصیت هایی که در خواب ما حضور داشتن هم ما را می دیدند و خواب ما مشترک بود.
مرگ هم دقیقا شبیه خواب است  وارد شدن از یک فاز به فاز دیگر .
مرگ به معنی بیدار شدن از خواب زندگی زمینی می باشد.هرچیزی که در جهان فیزیکی بخواهد اتفاق بیافتد باید حتما در جهان ذهن تصویرش ساخته شده باشد.
در واقع برای جهان خاکی و ماده باید ساختارهای تفکرات و ذهنی ما از حالت تصویر به صورت عملی در بیاید تا نیاز جسم ما براورده شود. کسی که در ذهن خودش گریز مواد مخدر تصویرش ایجاد می شود در واقعیت و بیرون هم این اتفاق می افتد.کسی که کمک راهنما و یا مرزبان و یا نگهبان می شود قبلا تصویر آن در ذهن ساخته شده است.
برای رسیدن به صلح و آرامش و خروج از تاریکیها فقط تفکر خالی جوابگو نیست یعنی آب آلوده فقط باید بوسیله تصفیه زلال شود. انسان هم باید تزکیه و پالایش انجام بدهد.
توبه یعنی بازگشت  و جبران خسارت بازگشت از ضد ارزشها فقط با کلام کافی نیست باید راهی را که رفته ایم و خسارتها را جبران کنیم .در مورد خروج از اعتیاد هم باید بازگشت کنیم و آن هم شرایطی دارد و باید شرایط یوم الفصل و کنده شدن از اعتیاد را بوجود آوریم.که بتوانیم از آن جدا شویم و لازمه آن این است که ساختار های قبلی باید نابود شود و از بین برود و ساختار جدید ایجاد شود یعنی مرگ ساختار قبلی و تولد ساختار جدید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ادامه سومین سال رهایی کمک راهنمای محترم مسافر محسن را جشن گرفتیم
اعلام سفر مسافر محسن
انتی ایکس مصرف شیره و تریاک به روش دی اس تی و داروی اوتی ۱۲ماه و ۵ روز به راهنمای آقای رضا میرزایی سفر کردم رهایی ۳سال و ۳ماه و ۵ روز
انتی ایکس سیگار به روش دی اس تی وداروی نیکوتین ۱۱ماه به راهنمایی احمد خادمی سفر کردم رهایی ۲سال و۱۵ روز
رشته ورزشی فوتسال
آرزوی مسافر: محسن
 آرزوی من به رهایی رسیدن همه سفر اولی ها
سلام دوستان محسن هستم یک مسافر
خدا رو شکر می کنم که این جایگاه را تجربه می کنم .
من کامل نامید و شرایط جسمی و روحی بد وارد کنگره شدم و تا دو ماه در ذهن خودم با مکان که وارد شده بودم در جنگ بودم و دنبال ولی صبر کردم و بین رفتن و مصرف کردن و درمان شدن یکی را انتخاب کردم و شروع به فرمانبرداری کردم و تسلیم قوانین و حرمت کنگره شدم . و خدا رو شکر به رهایی رسیدم و اکنون هم در سفر دوم در حال سفر هستم تا درمانم را کامل کنم.از جناب مهندس و خانواده محترمشان و دیده بان های گرامی ایجنت محترم وراهنما های خودم آقای میرزایی و آقای خادمی و همه خدمت گزارن کنگره سپاس گزارم.

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر
درابتداتبریک میگویم رهاییهای دیروز رابه خودشان همسفرها و راهنماهایشان همچنین سه سال رهایی آقای محسن و خانم لیلا را تبریک میگویم به خودشان و آقای میرزایی و آقای خادمی .
خانم لیلا درطول سفر همیشه حواسش به کارخودش بود و هیچوقت درکارمسافرش دخالت نمیکرد و پشت سرش غیبت نمیکرد و گله و شکایت نداشت . واگر چندجلسه ای ازکنگره فاصله میگرفت ، عشق و علاقه اش به کنگره و همینطور دورازحاشیه بودنش و البته حمایت و دلگرمی مسافرش باعث میشد دوباره به سفر برگردد . 
باید مسافری باشدتا همسفر بتواند رهایی بگیرد و تولد بگیرد و خدمت کند اگردقت کنید میبینید شعبه اراک پرشده از مسافرهایی که خیلی خوب سفر میکنند ولی تنها هستند و همسفر ندارند و همینطور همسفرهایی که خیلی خوب سفر میکنند ولی مسافر ندارند .برایم خیلی غم انگیز بود درجشن همسفر ، همسفرانی اعلام سفرکردند که تنها هستند و مسافری ندارند. با این وجود بازهم خیلی خوب حرکت میکنند .
خیلی به این موضوع فکرمیکنم که چطور میشود که مسافر سفر کند و رهایی بگیرد ولی بدون همسفر ، میروی خانه و میگویی من رهایی یا تولد گرفتم و همسر تو هیچ درکی از این موضوع ندارد ، یعنی میشود این همه فاصله؟ 
باور کنید که انطور نیست که همسفر بیاید و چشم و گوشش باز شود و پلیس شما شود ، او هم به اندازه تخریبش نیاز به آموزش دارد و خواهشی که دارم این است که کنگره را از خانواده هایتان دریغ نکنید و اگر همسفر دارید با او همکاری کنید همسفر باید سی دی بنویسد این فقط خواست راهنما نیست و قانون کنگره است . در آخر باز هم تبریک میگویم ، خانم لیلا در تولد یک سالگیشان شال مرزبانی دریافت کرد و امروز شال مشاوره تازه واردین ،  امیدوارم  در تولد پنج سالگی و آزاد مردی شال نارنجی بگیرد .

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر
سخن عشق بی آنکه براید به زبانم 
رنگ رخساره خبر میدهد از سر نهانم 
خدا رو شکر که امروز این سعادت را داشتم که در این جایگاه قرار بگیرم .از جناب آقای مهندس و خانم آنی عزیز و خانواده محترمشون بی نهایت سپاسگذارم که این بستر را فراهم کردند که در اینجا آموزش بگیریم . دوستان کوچکترین کار کنگره درمان اعتیاد است ،کنگره به من آدرس خودم را میده و میگه که هیچ کسی بیهوده خلق نشده و هرکدام از ما برای هدفی خلق شدیم و باید برم  پیدا کنم که برای چه ماموریتی پا به این جهان گذاشتم . از دیده بانهای گرامی و ایجنت و اسیستانت شعبه خانم نسرین عزیز و تمامی مرزبانها  سپاسگذارم .
از راهنمای عزیز خودم خانم معصومه خیلی ممنونم امیدوارم همیشه در کنار خانواده محترمشان سلامت باشند .
از راهنمای مسافرم اقای خادمی خیلی سپاسگذارم و همچنین از راهنمای سفر اول مسافرم جناب آقای میرزایی که خیلی برای ما زحمت کشیدند 
خیلی ممنونم امیدوارم  هر کجا کا هستند در کنار خانواده محترمشان شاد و سلامت باشند
-----------------------------------------------------------------------------
مرزبانان کشیک


رهایی هاادامه این روز زیبا در قاب تصویر


خدمتگزاران جلسه

در تاریکترین روزهای زندگی ات
 این را بدان که خدا در جواب صبرهایت،
درهایی را برایت می گشاید که 
هیچکس قادر به بستنش نیست.
معجزات وقتی اتفاق می افتن،
که تو برای آرزوهات،
بیشتر از ترس هات، انرژی بفرستی.


تایپ : مسافر محسن
تنظیم و عکاس : مسافرعباس
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی، درمان وابستگی به مصرف سیگار(ویلیام وایت)، گزارش تصویری، مناسبت ها، رهایی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر ارش لژیون هفتم سه شنبه 8 بهمن 1398 14:30
باعرض سلام خدمت تمامی شعبه پروین اعتصامی اراک سومین سال تولد اقا محسن را هم به خودش وهم به همسفرشان تبریک میگم ورهایی هم لژیونی عزیز خودم اقا مجتبی را به خودش وهمسفرشان تبریک میگم وبهترین ها رابرایتان ارزو میکنم51
مسافرمحسن16 یکشنبه 6 بهمن 1398 12:18
باسلام وتبریک و شاد باش و شکرگزاری بابت تمام اتفاقات زیبا و سپاس و تشکراز همه خدمتگزارن کنگره60 وهمه مسافران وهمسفران بخصوص نمایندگی اراک و آرزوی بهترین برای همه عزیزان
مسافر علیرضا نجف آبادی یکشنبه 6 بهمن 1398 09:04
رهایی ها را به عزیزانی كه به رهایی رسیدن و خانواده محترمشان و راهنمای خوبشان تبریك میگم . تولد سومیین سال رهایی آقا محسن را به خودش و خانواده محترمش و راهنمای خوبش آقای میرزایی و راهنمای گروه خانواده خانم قنبری تبریك میگم .تبریك و خدا قوت به آقای خادمی
رسول20 یکشنبه 6 بهمن 1398 02:41
باسلام.خیلی روز عالی بود امیدوارم همه مسافرا روزی جشن تولدشون رو تو شعبه بگیرن و سپاس فراوان از تمام خدمتگذاران...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو